Nasze inwestycje

OGRODY SZTUKI

Inwestycja usytuowana w centrum Łodzi przy ul. Czeremoskiej 6. Składa się z jednego, kameralnego, czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Zaprojektowano w nim 32 mieszkania, które zostały oddane do użytku nowym właścicielom w 2021 roku.

OGRODY NAD JASIENIEM

Inwestycja usytuowana w otoczeniu lasu nad Jasieniem, na lubianym przez łodzian Rokiciu, przy ul. Św. Franciszka z Asyżu. Składa się z dwóch budynków wielorodzinnych, w każdym zaprojektowano tylko 17 nowych mieszkań.

OGRODY BAJECZNA

Inwestycja deweloperska usytuowana wśród eleganckich domów jednorodzinnych w dzielnicy Łódź Górna, przy ul.Bajecznej 6. Dwupiętrowy budynek z windą, z samodzielnymi garażami, spełnia oczekiwania komfortu najbardziej wymagających klientów.

MAJERKA PARK

Nowoczesny budynek wielorodzinny położony w Łodzi, przy ul. Barskiej 28, pomiędzy Parkiem Na Zdrowiu, a Polami Majerowskimi, składający się z 10 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów.

Aktualnie w sprzedaży

ENKLAWA PIENISTA

Enklawa Pienista, to nowocześnie zaprojektowane osiedle, ukierunkowane na komfort i wysoką jakość życia mieszkańców oraz budowanie relacji sąsiedzkich. Lokalizacja zapewnia wygodne korzystanie z infrastruktury Retkini i zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu m.in. na terenie pobliskiego Uroczyska Lublinek. W ramach I etapu inwestycji powstaną 2 budynki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP