Ogrody Sztuki - Mieszkania w Łodzi w artystycznym klimacie

OGRODY SZTUKI to inwestycja usytuowana w wyjątkowo zielonym miejscu, na tle skweru Jadwigi Szustrowej, przy ul. Czeremoskiej 6. W odległości zaledwie 2 km od Starego Rynku i Manufaktury. Tworzy ją kameralny, czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, ozdobiony pięknym muralem. Zaprojektowano w nim 32 mieszkania o powierzchniach od 40 m2 do 72 m2, które zostały oddane do użytku w grudniu 2020 roku. W budynku pojawiły się również samodzielne i współdzielone garaże oraz pomieszczenia gospodarcze dostępne z każdej kondygnacji.

Motywem przewodnim tej inwestycji jest sztuka, co świetnie podkreśla odważna i mocna kolorystyka elewacji, a także sąsiedztwo Akademii Sztuk Pięknych.

Uwagę przechodniów przyciąga imponujący mural w kształcie drzewa, widoczny z daleka na północnej ścianie budynku. Wewnętrzne korytarze zdobią reprodukcje dzieł mistrzów malarstwa z różnych epok, począwszy od impresjonizmu po sztukę pop art.

W ramach inwestycji znalazły się również takie udogodnienia, jak bookcrossing, reprezentacyjne halle wejściowe, czy zewnętrzne miejsca na rowery.

Inwestycja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów i pomimo budowy w trakcie pandemii została ukończona przed założonym terminem. Dziękujemy nabywcom mieszkań za okazane nam zaufanie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP