Ogrody Sztuki - Mieszkania w Łodzi w artystycznym klimacie

OGRODY SZTUKI to inwestycja usytuowana w centrum Łodzi przy ul. Czeremoskiej 6. Składa się z jednego, kameralnego, czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Zaprojektowano w nim 32 mieszkania o powierzchniach 40 - 72 m2, które zostały oddane do użytku nowym właścicielom. Bardzo cieszy nas fakt, iż pomimo pandemii koronawirusa udało nam się oddać budynek w terminie jaki założyliśmy na początku.

Na elewacji tej wyjątkowej inwestycji powstał mural - kolorowe, rozłożyste drzewo. Pomysł na mural idealnie wspisuje się w koncepcję naszej inwestycji. Mural jest dobrze widoczny z ulicy Wojska Polskiego i dzięki bogatej kolorystyce przyciąga uwagę. Poza muralem w inwestycji znajduje się więcej elementów atystycznych. Jak widać na klatkach schodowych powstało wiele wielkoformatowych reprodukcji dzieł mistrzów malarstwa. Każda kondygnacja przedstawia tym samym inną epokę lub nurt w sztuce. W częściach wspólnych znajduje się również book-crossing czyli miejsce wymiany książek pomiędzy mieszkańcami.

Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za zaufanie jakim nas obdarzyli.

Cieszymy się, z każdego miłego słowa jakie otrzymaliśmy po procesie sprzedaży mieszkań. Życzymy samych niezapomnianych chwil, pełnych rodzinnych uniesień w tym wyjątkowo inspirującym miejscu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP