Ogrody Sztuki - Mieszkania w Łodzi w artystycznym klimacie

Ogrody Sztuki, to inwestycja usytuowana w wyjątkowo zielonym miejscu, na tle skweru Jadwigi Szustrowej przy ul. Czeremoskiej 6. Tworzy ją kameralny, czterokondygnacyjny budynek wielorodzinny, ozdobiony pięknym muralem. Motywem przewodnim tej inwestycji jest wszechobecna sztuka, co podkreśla zarówno odważna i mocna kolorystyka elewacji, a także sąsiedztwo Akademii Sztuk Pięknych. 

Uwagę wszystkich, którzy pojawiają się w pobliżu inwestycji przyciąga wspomniany, imponujący mural w kształcie drzewa, widoczny z daleka, na północnej ścianie budynku. Zaś wewnętrzne korytarze uzupełniają zdobienia w postaci reprodukcji dzieł mistrzów malarstwa z różnych epok (od impresjonizmu, aż po sztukę pop art).

W inwestycji zlokalizowanej zaledwie 2 km od Starego Rynku i Manufaktury, zaprojektowano 32 mieszkania o powierzchni od 40mkw do 72mkw, które zostały oddane do użytku w 2020 roku. W budynku pojawiły się również samodzielne i współdzielone garaże oraz pomieszczenia gospodarcze, dostępne z każdej kondygnacji.

Inwestycja w swoich przestrzeniach wita mieszkańców reprezentacyjnym hallem wejściowym, zaprasza do korzystania z bookcrossingu i pozwala na wygodne zaparkowanie rowerów na zewnętrznych miejscach, przygotowanych w tym celu.

Ogrody Sztuki, to inwestycja, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Dodatkową satysfakcję stanowi fakt, iż pomimo procesu budowy w trakcie pandemii, została ukończona przed założonym terminem. Dziękujemy Klientom za zaufanie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP