Oferta inwestycyjna zakupu mieszkań w Łodzi

Nieruchomości są jak złoto – zawsze cenne i zawsze na czasie. Zasadniczo są niezbędnym elementem portfela inwestycyjnego osób, które dywersyfikują duże oszczędności. Ale są też pewniakiem dla inwestorów, którzy kupują pojedyncze nieruchomości na wynajem lub dla zysku wynikającego ze wzrostu ich wartości w czasie.

Fakt: Niezmienny deficyt mieszkań w Polsce, połączony z migracją m.in. z Ukrainy, sprawia, że nieruchomości, są i będą atrakcyjnym sposobem na ulokowanie oszczędności zarówno prywatnych, jak i firmowych.

Tworząc plany naszych inwestycji, bierzemy pod uwagę ich atrakcyjność z punktu widzenia przyszłego inwestora. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że mieszkanie jest inwestycją długoterminową i poza przystępną ceną, ważnymi aspektami, które wpływają na wzrost wartości nieruchomości, są:

  • wygodna lokalizacja
  • jakość wykończenia budynku - wpływająca na jego zużycie
  • dostosowany pod wynajem układ mieszkania
  • efektywność energetyczna
  • bliskość terenów rekreacyjnych oraz
  • różnego rodzaju udogodnienia - wpływające na jakość życia przyszłych najemców

Z uwagi na zmiany, jakie następują na rynku mieszkań spodziewamy się coraz większego zainteresowania sektorem najmu. Obserwujemy ogromny wzrost zainteresowania najmem mieszkań zlokalizowanych poza centrum, blisko zieleni, gdzie można odpocząć po pracy albo zrobić sobie przerwę na relaks w trakcie pracy zdalnej. Takie nieruchomości są obiektem naszego zainteresowania i czymś, w czym specjalizujemy się od samego początku.

Poszukujesz możliwości zainwestowania kapitału w mieszkania pod wynajem?

W realizowanych przez nas budynkach posiadamy mieszkania odpowiadające na potrzeby klientów inwestycyjnych zainteresowanych zakupem mieszkań pod wynajem.

Są to zarówno niewielkie mieszkania o powierzchniach od 30 m2 do 45 m2, jedno lub dwupokojowe, jak również większe powierzchniowo mieszkania, które dostosowujemy do potrzeb przyszłego inwestora.

W swojej ofercie posiadamy również mieszkania wykończone, przygotowane do wynajęcia.

W przypadku zakupu kilku mieszkań oferujemy atrakcyjne warunki finansowe zakupu.

Kupując mieszkanie na wynajem od Golden Lion Development zyskujesz pewność, że Twoje środki zostały zainwestowane w budynek zrealizowany z wysokiej jakości materiałów, z efektownie zaaranżowanymi częściami wspólnymi i bogatą ofertą udogodnień dla mieszkańców. A to z pewnością przełoży się na atrakcyjność Twojej oferty, pośród innych mieszkań na wynajem, a także na wzrost wartości nieruchomości w czasie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP