Oferta inwestycyjna zakupu mieszkań w Łodzi

Nieruchomości są jak złoto – zawsze cenne i zawsze na czasie. Zasadniczo są niezbędnym elementem portfela inwestycyjnego wszystkich, którzy dywersyfikują duże oszczędności. Ale są też pewniakiem dla osób, które kupują pojedyncze nieruchomości na wynajem lub dla zysku wynikającego ze wzrostu ich wartości w czasie.

Po pierwsze: zawsze jest pole do rozmowy. Po drugie: wiemy, że w nasze nieruchomości warto inwestować. Jako przedsiębiorcy wiemy też, że kontraktowanie większej liczby jednorazowo sprzedanych mieszkań lub lokali jest obustronnie opłacalne. Dlatego inwestorów traktujemy indywidualnie, wychodząc do nich z kompleksowymi, biznesowymi ofertami.

Fakt: nawet epidemia, poza chwilowym zatrzymaniem wzrostu cen, nie wpłynęła na obniżkę cen nieruchomości. Niezmienny deficyt mieszkań w Polsce, połączony z migracją m.in. z Ukrainy, sprawia, że były, są i będą one atrakcyjnym sposobem na ulokowanie oszczędności czy to prywatnych, czy firmowych. Doskonale rozumiemy zarówno osoby, które chcą zarabiać na wynajmie, jak i fundusze inwestycyjne czy grupy kapitałowe, które w ten sposób planują ulokować część zysków lub kapitału przeznaczonego na inwestycje.

Wiemy też, że w budownictwie, tak jak w każdym biznesie, to kompromis przynosi najwięcej zysków. Dlatego gdy tworzymy plany naszych inwestycji, najważniejsze jest dla nas zachowanie odpowiednich proporcji między ceną i jakością, między dobrą lokalizacją i przyjaznym otoczeniem oraz między potrzebami lokatorów a udogodnieniami dostępnymi w obiekcie. Takie podejście sprawia, że wszystkie obiekty Golden Lion Development są świetną inwestycją z bardzo dobrymi perspektywami. Zachęcamy do rozmowy o tym, jak je wspólnie wykorzystać.

Poszukujesz możliwości zainwestowania kapitału w mieszkania pod wynajem?

W realizowanych przez nas budynkach posiadamy mieszkania odpowiadające na potrzeby klientów inwestycyjnych zainteresowanych zakupem mieszkań pod wynajem.

Są to zarówno niewielkie mieszkania o powierzchniach od 30 m2 do 45 m2, jedno lub dwupokojowe, jak również większe powierzchniowo mieszkania, które można dostosować do potrzeb przyszłego inwestora.

W przypadku zakupu kilku mieszkań oferujemy atrakcyjne warunki finansowe zakupu.

Kupując mieszkanie na wynajem od Golden Lion zyskujesz pewność, że Twoje środki zostały zainwestowane w budynek zrealizowany z wysokiej jakości materiałów, z efektownie zaaranżowanymi częściami wspólnymi i bogatą ofertą udogodnień dla mieszkańców, co z pewnością przełoży się na atrakcyjność Twojej oferty pośród innych mieszkań na wynajem, a także na wzrost wartości nieruchomości w czasie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP