Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczoną firmą deweloperską z uznaną marką na rynku mieszkaniowym. Kompleksowo realizujemy inwestycje budowlane, które od ponad 16 lat tworzą i wpisują się w nowoczesny wizerunek Łodzi.

Naszą przewagą jest fakt, że każde przedsięwzięcie prowadzimy we własnym zakresie, kontrolując wszystkie jego etapy i elementy. Nie korzystamy z usług generalnych wykonawców, natomiast od lat współpracujemy ze sprawdzonymi, najlepszymi dostawcami i rzetelnymi ekipami budowlanymi. To zaś przekłada się m.in. na staranną selekcję materiałów budowlanych i wykończeniowych, a w efekcie – na bardzo wysoką jakość oferowanych mieszkań.

Zmieniamy Łódź!

Zmieniamy nasze miasto na lepsze. Budując kameralne osiedla, czy nowoczesne apartamentowce chcemy, aby były czymś więcej, niż jedynie budynkami do zamieszkania. Misją Golden Lion Development jest to, by kolejne inwestycje tworzyły nową, miejską tkankę, która będzie nie tylko atrakcyjna, ale i przyjazna dla mieszkańców. I udaje nam się to już od 16 lat!

Golden Lion Development, to ludzie, którzy spełniają marzenia Klientów i zmieniają ich życie!

Golden Lion Development to
4 fundamenty nowoczesnego budownictwa

Precyzja

Dopracowane w 100%, funkcjonalne i wygodne układy mieszkań, części wspólne oraz aranżacje terenów zielonych. Nasze realizacje wiernie odwzorowują projekty prezentowane w materiałach marketingowych. Lubimy naszych Klientów i chcemy dostarczać im produkt, na który czekają.

Pomysłowość

Każde osiedle ma swój motyw przewodni, za którym podążamy. Kreujemy przestrzenie i rozwiązania, z jakich sami byśmy korzystali. Pyszna kawa w klubie mieszkańca lub ogródku klubowym, strefa relaksu, place zabaw, rowery społecznościowe, bookcrossing, paczkomaty, czy wózki zakupowe, to tylko część udogodnień, które podnoszą jakość życia oraz standard inwestycji.

Otwartość

Otwarte i życzliwe podejście do Klienta sprawia, że skomplikowany proces zakupu mieszkania (jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu) w Golden Lion Development jest przyjemnością. Ponadto stawiamy na życie społeczne, które rozwija się na terenach wspólnych naszych inwestycji. Skracamy dystans, wolimy rodzinną atmosferę i zasady, które nie są sztywnymi procedurami.

Ekologia

Dbamy o to, aby wspólne tereny zielone na naszych osiedlach były wypełnione drzewami i różnorodnymi roślinami. Ogrody deszczowe, systemy retencjonowania deszczówki czy energooszczędne materiały, to tylko część rozwiązań wspierających środowisko naturalne.

Co nas wyróżnia?

  • Mamy 16 lat doświadczenia w skutecznym realizowaniu inwestycji mieszkaniowych.
  • Dostarczamy podwyższony standard mieszkań i inwestycji w cenie atrakcyjnej rynkowo.
  • Realizujemy udogodnienia dla mieszkańców: paczkomaty przy osiedlu, rowery społecznościowe, wózki zakupowe, bookcrossing, kluby mieszkańców z bawialnią, playstation oraz ogródkiem klubowym, czy znakomicie zaaranżowaną strefę plenerową z hamakami, leżakami i badmintonem.
  • Inwestycje planujemy w każdym szczególe, aby móc je zrealizować w terminie, z czego jesteśmy bardzo dumni.
  • Zrealizowane osiedla i apartamentowce, wiernie odwzorowują projekty prezentowane w materiałach marketingowych i na stronach produktowych.
  • Koncentrujemy się na Twoich potrzebach. Umożliwiamy dopasowanie warunków w procesie zakupu mieszkania do Twoich preferencji. Ponadto rekomendujemy korzystne opcje finansowania zakupu mieszkania.
  • Program Golden Cards – Kup, zamieszkaj i korzystaj. Klienci otrzymują pakiet voucherów ze zniżkami na zakup produktów, materiałów i usług od naszych sprawdzonych Partnerów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP