Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonym deweloperem, firmą kompleksowo realizującą inwestycje budowlane, która od ponad 14 lat tworzy nowoczesne oblicze Łodzi. Co ważne: wszystkie budowy prowadzimy we własnym zakresie, kontrolując wszelkie ich etapy i elementy. Nigdy nie korzystamy z usług generalnych wykonawców, współpracujemy natomiast przez wiele lat z tymi samymi najlepszymi dostawcami i doświadczonymi ekipami budowlanymi, co przekłada się m.in. na staranną selekcję materiałów budowlanych i wykończeniowych, a w efekcie – na bardzo wysoką jakość oferowanych mieszkań.

Podkreślmy to: tak, zmieniamy Łódź.

Zmieniamy nasze miasto na lepsze. Bez względu na to, czy budujemy kameralne osiedle, czy nowoczesny apartamentowiec, zawsze dbamy o to, aby inwestycje Golden Lion Development były czymś więcej niż tylko budynkami do mieszkania. Dbamy o to, aby stały się nową tkanką Łodzi, atrakcyjną, nowoczesną i bardzo przyjazną dla mieszkańców. I robimy to już od 14 lat.

Golden Lion Development to
4 fundamenty nowoczesnego budownictwa

Otwartość

Indywidualne i życzliwe podejście do każdego klienta. Dbałość o życie społeczne, którym tętnią tereny wspólne naszych obiektów i osiedli. Rodzinna atmosfera, brak sztywnych procedur i korporacyjnego dystansu.

Pomysłowość

Rowery i inne udogodnienia dla mieszkańców, np. wózek na zakupy czy paczkomat. Plenerowe strefy relaksu, place zabaw i inne atrakcje w częściach wspólnych budynków. Świetna kawa dla wszystkich w klubie mieszkańca i ogródku klubowym

Precyzja

Dopracowane w 100%, funkcjonalne układy mieszkań. Wysoka jakość wszystkich detali mieszkań, części wspólnych oraz terenów zielonych. Mieszkania dopasowane do kupujących (możemy przestawiać ściany działowe).

Ekologia

Wspólne tereny zielone osiedli z dużą liczbą zasadzonych drzew i roślin. Ogrody deszczowe i systemy retencjonowania deszczówki. Energooszczędne materiały i inne ekorozwiązania wspierające środowisko naturalne.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim fakt, że za średnią, rynkową cenę dostarczamy ponadprzeciętną jakość mieszkań i inwestycji. Klienci Golden Lion Development wiedzą, że za niewygórowaną cenę otrzymają mieszkania o podwyższonym standardzie zarówno z dostępem do atrakcyjnych części wspólnych budynku, jak i z dodatkowymi udogodnieniami znajdującymi się na terenie inwestycji. Mieszkańcy obiektów Golden Lion Development mają nie tylko szybki dostęp do paczkomatów czy rowerów przeznaczonych tylko dla nich, ale też do siłowni, bawialni dla dzieci, playroomu, klubu mieszkańca z ekspresem do kawy czy znakomicie zaaranżowanej strefy plenerowej, w której czekają hamaki, leżaki, badminton, bookcrossing i inne codzienne udogodnienia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP