Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonym deweloperem, firmą kompleksowo realizującą inwestycje budowlane, która od ponad 14 lat tworzy nowoczesne oblicze Łodzi. Co ważne: wszystkie budowy prowadzimy we własnym zakresie, kontrolując wszelkie ich etapy i elementy. Nigdy nie korzystamy z usług generalnych wykonawców, współpracujemy natomiast przez wiele lat z tymi samymi najlepszymi dostawcami i doświadczonymi ekipami budowlanymi, co przekłada się m.in. na staranną selekcję materiałów budowlanych i wykończeniowych, a w efekcie – na bardzo wysoką jakość oferowanych mieszkań.

Podkreślmy to: tak, zmieniamy Łódź.

Zmieniamy nasze miasto na lepsze. Bez względu na to, czy budujemy kameralne osiedle, czy nowoczesny apartamentowiec, zawsze dbamy o to, aby inwestycje Golden Lion Development były czymś więcej niż tylko budynkami do mieszkania. Dbamy o to, aby stały się nową tkanką Łodzi, atrakcyjną, nowoczesną i bardzo przyjazną dla mieszkańców. I robimy to już od 14 lat.

Golden Lion Development to
4 fundamenty nowoczesnego budownictwa

Precyzja

Dopracowane w 100%, funkcjonalne i wygodne układy mieszkań. Wysoka jakość detali: wykończenia mieszkań, części wspólnych oraz aranżacji terenów zielonych. Nasze realizacje wiernie odwzorowują projekty prezentowane na stronie.

Pomysłowość

Rowery społecznościowe i inne udogodnienia dla mieszkańców, np. wózek na zakupy, czy paczkomat. Pyszna kawa w klubie mieszkańca lub ogródku klubowym, strefa relaksu, plac zabaw i inne atrakcje podnoszące jakość życia oraz standard inwestycji. Charakterystyczny motyw przewodni każdego osiedla, wyróżniający je na tle innych.

Otwartość

Indywidualne i życzliwe podejście do każdego klienta. Jawne, odkryte ceny mieszkań. Dbałość o życie społeczne, którym tętnią tereny wspólne naszych obiektów i osiedli. Rodzinna atmosfera, brak sztywnych procedur i korporacyjnego dystansu.

Ekologia

Wspólne tereny zielone osiedli z dużą liczbą zasadzonych drzew i roślin. Ogrody deszczowe i systemy retencjonowania deszczówki. Energooszczędne materiały i inne ekorozwiązania wspierające środowisko naturalne.

Co nas wyróżnia?

  • Dostarczamy podwyższony standard mieszkań i inwestycji w atrakcyjnej rynkowo cenie.
  • Mieszkańcy naszych budynków mogą korzystać z wyjątkowych udogodnień, takich jak: szybki dostęp do paczkomatu, możliwość skorzystania z roweru osiedlowego lub wózka na zakupy, relaks w klubie mieszkańca z bawialnią dla dzieci i playstation dla młodzieży, ogródku klubowym, czy znakomicie zaaranżowanej strefie plenerowej, wyposażonej w hamaki, leżaki i badminton.
  • Wszystkie dotychczasowe inwestycje zrealizowaliśmy na czas, dotrzymując ustalonego terminu, z czego jesteśmy bardzo dumni.
  • Nasze realizacje wiernie odwzorowują prezentowane na stronie projekty.
  • Koncentrujemy sią na Twoich potrzebach. Umożliwiamy dopasowanie warunków zakupu lub układu mieszkania do Twoich preferencji, a także oferujemy korzystne opcje finansowania zakupu mieszkania lub skorzystania z programu rabatowego przy zakupach materiałów do wyposażenia wnętrz.
  • Mamy bogate, 14-letnie doświadczenie, które procentuje udanymi inwestycjami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP