Nagrody i certyfikaty

Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych nam przez niezależne krajowe organizacje gospodarcze.

Są one potwierdzeniem naszej stabilnej sytuacji finansowej, pozytywnych relacji ze społecznością lokalną, dbałości o środowisko naturalne, realizacji założeń CSR czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, a także dynamiki rozwoju biznesu.


Członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich od roku 2017,
w zarządzie łódzkiego oddziału od roku 2021


Nagroda w konkursie "Wzorowa Firma" Województwa Łódzkiego w roku 2019


Członek Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej od roku 2014


Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma nieprzerwanie od roku 2013


Laureat plebiscytu Orły Nieruchomości 2020, 2021, 2022


Laureat plebiscytu Orły Nieruchomości 2024

Orły Nieruchomości 2022 dla Golden Lion Development

Orły Nieruchomości 2022 dla Golden Lion Development!
Dzięki wysokim ocenom jakie otrzymujemy od naszych Klientów, po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni jako laureat plebiscytu Orły Nieruchomości. To już trzecie wyróżnienie jakie otrzymujemy nieprzerwanie od roku 2019. Szczególnie cieszy nas to wyróżnienie, ponieważ jest przyznawane liderom z branży deweloperskiej, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i stale podnoszą swoje kwalifikacje, dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom naszych Klientów.

Jesteśmy członkiem łódzkiego oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Dbamy o nasze miasto. Współpracujemy zarówno z innymi deweloperami, jak i z władzami Łodzi po to, aby nowoczesne inwestycje mieszkaniowe rozwijać w nim w sposób rozsądny. Dokładnie w takim celu dołączyliśmy do łódzkiego oddziału PZFD. PZFD, czyli Polski Związek Firm Deweloperskich to ogólnokrajowa organizacja, która zrzesza 230 najważniejszych graczy rynku budowlanego.

III miejsce w rankingu inwestycji mieszkaniowych w Łodzi - Obido.pl

Nasza inwestycja Enklawa Pienista zajęła 3 miejsce w rankingu najlepszych inwestycji mieszkaniowych w Łodzi, przygotowanym przez serwis Obido.pl. To wspaniałe wyróżnienie dla Enklawy, ponieważ jest przyznawane inwestycjom, które cieszą się największym zainteresowaniem użytkowników serwisu. Zgodnie z zasadami prowadzenia rankingu użytkownicy najczęściej wybierają osiedla, które gwarantują dobrze rozwiniętą, skomunikowaną lokalizację, dostęp do punktów handlowych i usługowych, bliskość terenów zielonych oraz szereg innych udogodnień.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP