Gotowiec inwestycyjny - dwupak na wynajem.
Zarabiaj 5.000 zł / mc!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji w naszym pięknym i szybko rozwijającym się mieście Łodzi. Z uwagi na jego centralną lokalizację, ekspresowy rozwój infrastruktury i stosunkowo niskie ceny mieszkań Łódź jest coraz chętniej wybieranym przez inwestorów miejscem do inwestowania kapitału w lokale pod wynajem.

W związku z ogromnym zapotrzebowaniem ze strony najemców na lokale do wynajęcia w Łodzi (które również odnotowujemy w naszym biurze sprzedaży) przygotowaliśmy ciekawą ofertę dla osób zainteresowanych zakupem mieszkań w celach inwestycyjnych. Proponowane mieszkania zostały zaprojektowane pod okiem profesjonalistów specjalizujących się w wynajmie nieruchomości.

Oferujemy mieszkania w realizowanej obecnie inwestycji deweloperskiej, przygotowane funkcjonalnie do wynajmu, podzielone wewnętrznie na 2 nieduże, dwu-pokojowe mieszkania (tzw. „dwupaki”).

Zakup tak zaprojektowanego mieszkania może stanowić świetną lokatę kapitału, która poza ochroną środków przed inflacją będzie przynosić stałe, miesięczne dochody!!!

Prognozowany miesięczny przychód z wynajmu „dwupaka”: 5 000 zł / m-c

Prognozowany roczny przychód z wynajmu: 60 000 zł

ROI (roczny zwrot z zainwestowanego kapitału): 8,57 %

Powyższa symulacja uwzględnia koszt wykończenia i wyposażenia mieszkania. Kwota 4 900 zł stanowi bezpośredni przychód dla inwestora, obliczony na podstawie obecnych stawek czynszu najmu podobnych lokali. Koszty eksploatacyjne i koszty administracyjne leżą po stronie Najemcy.

Opis mieszkania:

Mieszkanie o powierzchni 78 m2 składa się z dwóch oddzielnych lokali ze wspólną częścią komunikacyjną, zaprojektowanych przy współpracy z architektem wnętrz, aby uzyskać funkcjonalną przestrzeń, którą docenią przyszli najemcy.

Mieszkanie znajduje się w nowo realizowanej inwestycji Enklawa Pienista przy zbiegu ul. Pienista i ul. Maczka ( ul. Pienista 80 ) w Łodzi.

Mieszkanie znajduje się na I piętrze w czteropiętrowym, kameralnym apartamentowcu. Do mieszkania przynależy przestronny balkon z widokiem na zieleń. Objęte jedną księgą wieczystą.

Dostępny pakiet mieszkań :

Lokal mieszkalny nr 6A o powierzchni 40,96 m2 , w skład, którego wchodzą następujące pomieszczenia:

 1. pokój dzienny z aneksem kuchennym – 20,83 m2 .
 2. sypialnia – 10,23 m2
 3. łazienka – 4,30 m2
 4. hall- 2,87m2

Lokal mieszkalny nr 6B o powierzchni 37,04 m2 + duży przestronny, narożny balkon o powierzchni 13 m2.W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia:

 1. duży pokój z aneksem kuchennym- 17,89m2
 2. sypialnia – 8,17m2
 3. Łazienka- 2,93m2
 4. hall- 2,97m2

Wspólny dla obydwu mieszkań korytarz komunikacyjny – 3 m2

Mieszkania wykonane w podwyższonym standardzie deweloperskim, z indywidualnie zaprojektowaną na potrzeby inwestora, funkcjonalną instalacją elektryczną, z oddzielnymi licznikami na wodę i podlicznikami na prąd, tak aby ułatwić przyszłe rozliczenia z najemcami. W standardzie przewidziano wykończony balkon z oszklonymi balustradami, parapety wewnętrzne z konglomeratu, pakiet okien trzyszybowych, kompletne instalacje: wod-kan, C.O., zamontowane grzejniki oraz instalacja elektryczna wykończona białym montażem.

Enklawa Pienista - O inwestycji

Jest to wyjątkowa inwestycja na najbardziej lubianym i najczęściej wybieranym przez łodzian osiedlu, świetnie skomunikowanym z centrum miasta (10 min komunikacją, 100 m do przystanku). Wokół inwestycji rozbudowana infrastruktura miejska, sklepy i usługi, a także szybki dostęp do węzła kolejowego Retkinia- realizowanego właśnie łódzkiego metra. Lokalizacja na nowoczesnym, prężnie rozwijającym się osiedlu. W pobliżu inwestycji piękne tereny rekreacyjne: lasy i uroczysko Lublinek. W ramach inwestycji Enklawa Pienista znajdują się wyjątkowe na skalę Łodzi atrakcje, takie jak klub mieszkańca z play roomem,  kawiarnią i letnim ogródkiem, czy otoczona drzewami plenerowa strefa relaksu.

ATUTY:

 • atrakcyjna lokalizacja (bliskość terenów zielonych, lasów, ale również łatwy dojazd do
  centrum)
 • kameralne, zamknięte osiedle
 • wyjątkowe, designerskie wykończenia klatek schodowych
 • udogodnienia: paczkomat, rowery społecznościowe, stacja naprawy i konserwacji dla
  rowerów, siłownia zewnętrzna na działce sąsiedniej
 • book-crossing - miejsce na klatkach schodowych do wymiany książek między
  mieszkańcami,
 • klub mieszkańca
 • bogato wyposażone centrum rozrywki dla starszych i młodszych
 • plac zabaw, plenerowa strefa relaksu, starannie zaaranżowane tereny zielone
 • wysoka jakość użytych materiałów
 • dla każdego mieszkania indywidualna komórka oraz miejsce parkingowe
 • podwyższony standard deweloperski - dzięki temu mieszkanie od dewelopera dostosujesz
  do własnych potrzeb.

Klucze do mieszkań dostępne w IV kwartale 2023r.
Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera, kupujący zwolniony z opłaty podatku PCC.

Wybierając mieszkanie w takiej inwestycji zyskujesz pewność, że Twoja oferta wyróżni się wśród innych lokali na wynajem, zaspokoi wymagania nawet najbardziej wymagających najemców i dotrze do szerokiego grona klientów, którzy poszukują lokali w spokojniejszym miejscu z dobrym dojazdem do centrum.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 696 023 200

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

TOP