side-area-logo
logozrodlo

Golden Lion Investments to spółka deweloperska, której celem jest sprzedaż mieszkań wysokiej jakości w spokojnych oraz bezpiecznych osiedlach wśród niskiej zabudowy, oferowanych w przystępnych cenach.

Nasze nowe mieszkania dedykujemy klientom, którzy poszukują własnej przestrzeni do życia w mieście. Projektowane przez nas budynki znajdują się w ciekawym otoczeniu, wśród zieleni, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej, ale z dala od zgiełku miasta. Kameralne sąsiedztwo, własny ogród oraz bliskość terenów rekreacyjnych sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi, a niskie koszty eksploatacji i atrakcyjna cena lokalu stanowią wspaniałą alternatywę dla trudnego wyzwania, jakim jest budowa domu.

NOWOCZESNA firma

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 2008 roku związana jest z łódzkim rynkiem nieruchomości. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od rewitalizacji budynków oraz sprzedaży wyremontowanych mieszkań. Z początkiem 2012 roku stworzyliśmy nową markę Golden Lion Investments – Developer Łódź, której celem jest budowanie wysokiej jakości mieszkań w kameralnych budynkach deweloperskich. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się głównie nieruchomości zlokalizowane w spokojnych, zielonych osiedlach, wśrod niskiej zabudowy. Na miarę potrzeb naszych klientów tworzymy enklawy zieleni i spokoju w granicach tętniącego życiem miasta. Do dnia dzisiejszego udało nam się z sukcesem zrealizować następujące inwestycje: Piaskowa Aleja, Widna Apartamenty, Villa Garden, Apartamenty na Rudzie, Słoneczne Ogrody, Willa pod Orzechem, Tarasy pod brzozami.

Naszą firmę wspiera zespół wykwalifikowanych pracowników z następujących dziedzin: inżynieria i budownictwo, koordynacja projektów, sprzedaż oraz marketing. Współpracujemy również z cenionymi na łódzkim rynku architektami, dzięki którym nasze nieruchomości są funkcjonalne, nowoczesne i cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Realizując własną strategię biznesową kierujemy się zasadami odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Pragniemy budować kulturę współodpowiedzialności za praktyki biznesowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, etyki w biznesie oraz troski o pracowników. Staramy się budować przyjazne, oparte na szacunku i zaufaniu, stosunki z naszymi klientami oraz kontrahentami. Od 2013 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, mającym na celu promowanie uczciwego biznesu. Od 2017 roku jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji promującej tzw. Kodeks Dobrych Praktyk zatwierdzony przez UOKIK. Organizacja skupia firmy dbające o jakość realizowanych inwestycji oraz przestrzegających zasad i norm przewidzianych w polskim prawie budowlanym. Firmy zrzeszone w związku deweloperów kładą nacisk na budowanie partnerskiego i  otwartego dialogu z klientem. Nasze członkostwo w PZFD jest potwierdzeniem wiarygodności i wysokich standardów jakie stosujemy w praktyce.

 

nasza MISJA

Naszą ambicją jest budowanie przewagi konkurencyjnej poprzez dbałość o szczegóły. Wyraża się ona zarówno w realizacji naszych inwestycji, tak aby były one solidnie wykonane, dobrze zaprojektowane i przyjazne dla mieszkańców, ale przede wszystkim w naszych relacjach z inwestorami oraz kontrahentami, opartych na zasadach „fair play“. Budujemy z myślą o klientach i dbamy o to, aby wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Naszym klientom udzielamy wsparcia na każdym etapie realizacji zakupu mieszkania. Począwszy od pozyskania finansowania, poprzez obsługę związaną z zakupem, a także wykończeniem mieszkania „pod klucz“. Dokładamy starań, aby każdy klient mógł spełnić swoje marzenie o zakupie mieszkania korzystając z wiedzy i doświadczenia specjalistów.

pzfd_kolor_rgb
rzetelna firma