side-area-logo
nasze REALIZACJE

MAJERKA PARK - APARTAMENTY NA ZDROWIU

Inwestycja „Majerka Park”, to nowoczesny budynek wielorodzinny, położony w Łodzi przy ul. Barskiej 28, pomiędzy Parkiem Na Zdrowiu, a Polami Majerowskimi, składający się z 10 funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów. W ofercie znalazły się dwu oraz trzy – pokojowe lokale o powierzchni od 43 m2 do 64 m2. Nabywając mieszkanie istniała również możliwość zakupu samodzielnego, przestronnego garażu lub miejsca parkingowego. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również pomieszczenia gospodarcze. Na uwagę zasługuje oryginalne wykończenie klatki schodowej z efektownym hallem wejściowym, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, nowoczesna architektura budynku oraz funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania z przestronnymi balkonami. Dbałość o szczegóły, wysoka jakość wykonania, a także wspaniała lokalizacja przełożyły się na ogromne zainteresowanie klientów i szybką sprzedaż mieszkań.

PORT ELBLĄSKA

Port Elbląska, to kameralna inwestycja położona na cichym i bezpiecznym osiedlu domów jednorodzinnych w okolicy Portu Łódź. Inwestycja obejmowała 5 lokali o powierzchniach od 38 m2 do 63 m2 wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Do dyspozycji mieszkańców przeznaczyliśmy miejsca parkingowe na zamkniętym terenie, a także duży, przestronny ogród. Atrakcyjna architektura budynku ze spadzistym dachem, kameralny charakter inwestycji oraz lokalizacja w pobliżu Stawów Stefańskiego wyróżniają inwestycję na tle innych i podnoszą komfort życia mieszkańców.

PIASKOWA ALEJA

Inwestycja Piaskowa Aleja obejmowała budowę 9 apartamentów w nowoczesnym budynku wielorodzinnym położonym w Łodzi przy ul. Saharyjskiej 4. W ramach inwestycji przewidziano 7 samodzielnych garaży zlokalizowanych na parterze budynku, miejsca postojowe na zamykanym terenie oraz zaaranżowane części zielone do wyłącznego użytku mieszkańców. Atrakcyjna bryła budynku, duże okna, przestronne tarasy, wysoka jakość wykończenia apartamentów oraz części wspólnych, to elementy charakterystyczne inwestycji.

VILLA POD ORZECHEM

Villa pod Orzechem, to kameralny budynek położony na łódzkim osiedlu Chojny, w spokojnym, zielonym osiedlu domów i apartamentowców. W ramach inwestycji sprzedaliśmy trzy eleganckie, 80-metrowe apartamenty z przestronnymi balkonami i ogródkami. Niewątpliwym atutem inwestycji był duży, zagospodarowany teren zielony do wyłącznego użytkowania przez mieszkańców.

WIDNA APARTAMENTY

Inwestycja Widna Apartamenty obejmowała budowę nowoczesnego budynku wielorodzinnego zlokalizowanego na osiedlu Ruda Pabianicka. W ramach inwestycji spółka Golden Lion wybudowała 5 lokali mieszkalnych o powierzchni od 59 do 80 m2. Wszystkie apartamenty zostały wykończone w standardzie deweloperskim, wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Inwestycja obejmowała również budowę garaży zlokalizowanych na pierwszej kondygnacji budynku.


SŁONECZNE OGRODY

W ramach inwestycji „Słoneczne Ogrody“ przygotowano 7 lokali mieszkalnych w budynku o charakterze willowym, położonym w zielonej, spokojnej okolicy, w pobliżu terenów rekreacyjnych. Mieszkania charakteryzowały funkcjonalne rozkłady, wysokie pomieszczenia oraz duże okna. Dodatkowym atutem inwestycji były przestronne ogródki przynależne do lokali na parterze, tarasy oraz pomieszczenia gospodarcze.


VILLA GARDEN

Inwestycja Villa Garden, to elegancki i kameralny dom wielorodzinny z dużym ogrodem, położony na osiedlu Widzew. Dom składa się z 5 lokali mieszkalnych usytuowanych na dwóch kondygnacjach, w metrażach od 41 m2 do 69 m2. Dom jest usytuowany na zamkniętym terenie, w spokojnej dzielnicy, wśród niskiej zabudowy. Jego wyjątkową atmosferę podkreśla duży, zadrzewiony ogród do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.

TARASY POD BRZOZAMI

W ramach inwestycji „Tarasy Pod Brzozami” przygotowaliśmy apartamenty z miejscami parkingowymi na ogrodzonym terenie oraz pomieszczeniami gospodarczymi. Elementem charakterystycznym inwestycji jest duża ilość zieleni na terenie, przestronne ogródki oraz efektowne, duże tarasy przynależne do lokali położonych na wyższych kondygnacjach.

APARTAMENTY NA RUDZIE

Pierwszy etap inwestycji „Widna Apartamenty” obejmował remont oraz przebudowę budynku w zabudowie bliźniaczej. W wyniku przebudowy powstały dwa funkcjonalnie zaprojektowane apartamenty, położone na trzech kondygnacjach. Oba lokale posiadają ogródki oraz miejsca parkingowe na zamkniętym terenie. Kolorystyka elewacji nawiązuje do budynku wybudowanego podczas II etapu inwestycji.