side-area-logo
MIESZKANIE

pod klucz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wykończenia oraz profesjonalnej aranżacji wnętrz.

W ramach zakupu mieszkania od naszej firmy zyskujecie Państwo możliwość wykończenia wnętrza „pod klucz” w bardzo atrakcyjnej cenie!!! (od 600 zł/ m2)

Z uwagi na różne zapotrzebowania naszych klientów jako jedna z niewielu firm deweloperskich nie narzucamy naszym klientom stylistyki wnętrza, tylko dopasowujemy ją do Państwa potrzeb.

W swojej ofercie posiadamy bogaty katalog materiałów wykończeniowych. Współpracujemy również z wieloma dostawcami materiałów wykończeniowych, dzięki czemu nasi klienci mają duży wybór w zakresie dostosowania stylistyki wnętrza do swoich upodobań.

Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy przy aranżacji swojego mieszkania możemy zaproponować konsultację z renomowanym projektantem wnętrz, który pomoże ciekawie urządzić mieszkanie, podnosząc jego wartość rynkową i uwydatniając walory estetyczne. Niewątpliwym atutem takiej usługi jest profesjonalna pomoc za niezwykle przystępną cenę.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 696 023 200.